ATAKUM İMAJ HALI YIKAMA

Stor Perde Yıkama

Son yıllarda iç mekânlarda yaygın olarak tercih edilen stor perdeler temizliği açısından da detay gerektirir. Stor perde yıkama için alanında tecrübe sahibi firma tüm desteği her müşterisine sunar. Farklı renk ve modelde olan stor perdelerin temizliği için özel temizlik malzemeleri ve cihazları firmalar tarafından sağlanır.

Her zaman En Doğru Hizmet

Stor perdeler fiziki yapısından dolayı diğer perdelerden ayrılır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren perde yıkama firması uzman kadrosu ile her daim müşteri memnuniyeti sağlar. Stor perde yıkama için sadece önceden randevu almak yeterli olacaktır. Teslim alınan tüm stor perdeler metrekare üzerinden hesaplanarak kişilerle paylaşılır. Stor perdelerin temizliği için firmaya güvenmek gerekir. Bu konuda tüm detaylar online site üzerinde yer alır.
0552 700 75 55
HEMEN ARAYIN 

Stor Perdelerde Özel Hijyen

Stor perdelerin hijyenini sağlamak için gereken tüm teçhizat sağlanırken kısa sürede stor perde yıkama işlemleri belli süreç içinde gerçekleşir. Teslim alınan tüm perdeler mis gibi temizlenerek tekrar verilen adrese teslim edilir. Alınan perdelerin geri teslim tarihi en baştan müşterilerle paylaşılır. Mekaniksel olarak farklı bir detaya sahip olan stor perdeler her zaman en doğru şekilde temizlenir. Yıpratmadan, bozmadan ve yırtmadan temizlenen stor perdeler uygun fiyatlarla %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.

Evin Her Köşesinde Temiz Stor Perdeler

Genel olarak mutfak, oturma odası ve çocuk odalarında kullanılan stor perdeler ara ara yıkanarak temizlenir. Bunun için özel mekaniksel kısmından ayarlanarak kullanılan ve olduğu yerden çıkarılan stor perdeler özel temizleme lifi ile yumuşak bir şekilde temizlenir.

Ilık su ve sabun ile temizlenebilen stor perdeler renk atmadan en güvenli şekilde temizlenir. Aradığınız ilgi ve alaka için hemen bu sayfaya erişim sağlayın. Stor ve zebra perde yıkama için güvenebileceğiniz tek adres bu sitedir.

Uygun Fiyatlara Stor Perde Temizliği

Tüm stor perdelerin yıkanması belli fiyatlama üzerinden yapılır. Metreye göre değişen fiyat aralıkları kolay ödeme seçenekleriyle müşterilere sunulur. Dikkatli ve özenli bir şekilde yıkanan her perde sıkıntısız şekilde sahiplerine teslim edilir.

0552 700 75 55
0552 700 75 55
homeapartmentlicensefilm-playusercartphonechevron-downmenu-circlecross-circle