ATAKUM İMAJ HALI YIKAMA

hakkımızda

Temizlikte her kişiye ve her kesime, doğru teknolojik makina parkuru ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile temizlik taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz ve hızlı neticeler alıyoruz. Farkı farketmeniz için bir telefonunuz yeterli.
SAMSUN PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ kurulduğu çeyrek asırdan bu yana, ruh ve beden sağlığı için olmazsa olmazlardan olan hijyenik ortamları sağlamaya yönelik çalışmalar ile, temizliğin her dalında üstün gelişimler sergilemiş ve özellikle İstanbul başta olmak üzere temizlik firmalarına istikamet veren bir otorite olmayı başarmıştır. Bu başarımızı şüphesiz bizi yalnız bırakmayan tüm değerli müşterilerimize borçluyuz. Bizi mesleki hayatımızda yalnız bırakmayan kurumsal ve ferdi müşterilerimize müteşekkiriz.

• SAMSUN PROFESYONEL Temizlik Şirketinin kararlı ve istikrarlı yönetim kadrosu ile 10 yılı geride bıraktık, hep başarı hep ileri giderek.
• Yetişmiş ve sertifikalı uzman personeller ile binlerce kurumsal ve ferdi müşterimize hizmet verdik.
• Tamamı son teknolojik makina parkuru ile rakiplerimize fark atarak dünya teknolojilerini sektöre kazandırdık.
• Yüzeye ve ürüne göre doğru tespit edilmiş kimyasalları, doğru ellerde uygulatarak müşteri memnuniyetinde zirveye çıktık.
• Uzmanı tarafından uygulanan işlemler neticesinde sürekli portföyümüzü genişlettik.
• Sonuç odaklı çözümler ile zoru başarıp her noktaya ulaşabildik.
• Garantili ve güler yüzlü hizmet sunumu ile sayısız tebriklere hak kazandık.
• Hızlı ve pratik çözümler ile daima yanınızda olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

Misyonumuz
Müşterilerimize en mükemmel temizliği sunmak SAMSUN PROFESYONEL HALI YIKAMA hizmetinde Türkiye’nin en kaliteli hizmetini sunan firmalardan biri olmak.

Vizyonumuz
Sektörün en gelişmiş teknolojileri, en kaliteli malzemelerini kullanarak deneyimli personellerle maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kalite Politikamız
Halı yıkama hizmetimizde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.
TEMİZLİK firmaları arasında güvenilir ve lider firmalardan bir olan Halı Yıkama KOLTUK yıkama ev temizliği inşaat temizliği yorgan yıkama stor perde yıkama ev ilaçlama hizmetleri sunun Firmamız.
Fabrikamızda sektörün en son teknolojisine sahip tam otomatik halı yıkama makinaları, halı sıkma-kurutma makinaları ve halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.
Temizlik alanındaki son teknolojileri ve piyasanın en kaliteli ürünlerini kullanarak müşteri memnuniyeti esasına göre yıkanan halılarınız firmamızda aşağıdaki aşamalardan geçerek en dip noktasına kadar temizlenmektedir.

0552 700 75 55
0552 700 75 55
homeapartmentlicensefilm-playusercartphonechevron-downmenu-circlecross-circle