ATAKUM İMAJ HALI YIKAMA

Merdiven Temizliği

Çeşitli türden yaşam alanlarında yer alan merdiven bölümleri, gün içerisinde insanlar tarafından sıklıkla kullanılırlar. Durumun böyle olması haliyle onların sürekli olarak kirlemesine ve hijyen düzenlerinin bozulmasına yol açar.
Bunda dolayı temizlik işlemleri doğrultusunda en iyi hassasiyeti daima merdiven bölümler için de göstermek gerekir. Periyodik olarak merdivenlerde yapılacak temizlikler ilgili alanda güzel ve hijyenik bir ortam oluşturmaya yardımcı olur.
Tüm sürecin titizlikle ve başarıyla yönetilebilmesi için alanında uzman olan ve profesyonellikle çalışan kişilerden desteklerin alınması oldukça önem arz eder. İhtiyaç duyduğunuz her zaman firmamız bünyesinde sizlerde güvenle yardımcı olabiliriz.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Çeşitli yapılar içerisinde yer alan merdivenlerin temizliği konusunda firmamızın deneyimli personelleri, birtakım planlamalarla bu süreçte çalışmalara yön veriyorlar. Merdivenlerin genel bir tozunu alma işleminden sonra asıl temizliğin yapılacağı aşamaya geçiliyor.
Bu aşamada hijyeni maksimum düzeyde temin edecek çeşitli temizleme gereçlerinden destek alınıyor. Uygun temizleyici malzemeler bu çalışmalarda kullanılıyor. Her bir bölüm üzerinde detaylıca temizlik çalışmaları yapıldıktan sonra süreç kısa sürelerde tamamlanıyor.
0552 700 75 55
HEMEN ARAYIN 

Merdiven Temizliği Malzemeleri

Daima tam kapsamlı ve profesyonel bir merdiven temizliği işlemi için personellerimiz genel olarak çalışmalarında birçok malzemeden yararlanıyorlar. Kaliteli bir paspas, kova ve kimyasal içermeyen uygun temizleyici malzemelerle çalışmalar gerçekleştirilir. Mikro fiber özelliğe sahip bezlerle herhangi bir kir kalıntısı bırakmadan merdivenler uzmanlarımızca özenli bir şekilde temizlenir.

Merdiven Temizliği Periyodik Bakımları

Firmamızdan merdiven temizliği konusunda dilediğiniz şekilde hizmetler alabilirsiniz. Günlük, haftalık veya arzu ederseniz aylık olarak periyodik bakımlar konusunda kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her zaman üst düzey çalışmalar gerçekleştirme anlayışıyla işine yaklaşımı olan uzman personellerimiz sizler için en güzel çözümleri üretmeye daima hazır bir halde bulunuyorlar.

Merdiven Temizliği Fiyatları
Merdivenlerin temizliğinde alınacak hizmetlerin fiyatları birtakım değişiklikler gösterir. Çalışma yapılacak alanın durumu, genişliği ve ilgili hizmetin ne kadarlık bir süre zarfında alınacağına bağlı olarak fiyatlar belirlenir.
Firmamız hizmetleri doğrultusunda bizler olabildiğince tüm müşterilerimize bu anlamda iyi kolaylıklar sağlamaya çaba gösteriyoruz. Onlara uygun fiyatlar üzerinden güzel destekler sunabiliyoruz.
0552 700 75 55
0552 700 75 55
homeapartmentlicensefilm-playusercartphonechevron-downmenu-circlecross-circle