ATAKUM İMAJ HALI YIKAMA

Battaniye Yorgan Yıkama

Temizlik alanında en çok zorlandığımız işlerin başında battaniye ve yorganların yıkanması gelir. Bu işi yapmak için büyük bir makineye, kurutma makinesine, dışarıya asmak için ise bahçeli bir alana ihtiyaç vardır. Bu nedenle battaniye ve yorganları evimizde yıkayıp, kurutup temiz hale getirmek oldukça zordur. Kullanımda son derece gerekli olan bu eşyalarımızı yıkamadığımızda ise böceklenme, tozlanma, tüylenme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu durum bizler için temizlik bakımından özel bir öneme sahiptir. Firmamız yıllardır halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra battaniye ve yorgan yıkama hizmetleri de sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz alanda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Yorgan Ve Battaniye Nasıl Yıkanır?

Eşya temizliği alanında direkt olarak vücudumuza temas eden eşyaların daha düzenli ve özel deterjanlarla temizlenmesi gerekir. Firmamız battaniye ve yorgan temizliğinde ve yıkama işleminde bu detaya önem gösteriyor. Eşyalarınızı deforme etmeden ve sizlerin kullanımında sağlık açısından sorun oluşturmadan hizmet sunuyor. En kaliteli ve sistemli seçeneklerle profesyonel temizleme hizmetleri veriyor.
0552 700 75 55
HEMEN ARAYIN 

Yorgan Ve Battaniye İpliğine Uygun Yıkama

Farklı yapıya sahip olan ve hassas olan kumaşlarla tasarlanmış yorgan ve battaniyeleri özelliklerine uygun şekilde yıkamaktayız. Bu eşyaların yıkanmasında suyun ısı derecesi büyük önem taşıyor. Firmamız bu detaya dikkat ederek çalışmalar yapıyor. İplik özellikleri ve kumaş özelliklerine göre yıkama çalışması uyguluyor. Sizlerde bu alanda hizmet ihtiyacı duyduğunuzda bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Battaniye, Yorgan Yıkama Ve Kurutma

Battaniye ve yorgan yıkama işleminde yıkama işleminin temiz yapılması çok önemlidir. Ancak kurutma işlemine gereken hassasiyetin gösterilmemesi, yıkama işlemi ne kadar temiz yapılırsa yapılsın göze gözükmeyecektir. Kurutma işleminde yeterli sterilite sağlanmadığında ortaya yıkanmış ancak kötü koku oluşturan eşyalar çıkar. Firmamız bu anlamda kaliteli ve profesyonel çalışmalar yapıyor. Tertemiz ve bembeyaz yorganların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Battaniye Ve Yorgan Yıkamada Deformasyon
Yorgan ve battaniye gibi eşyalar hassas ve özel kumaşlardan tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle yıkama ve kurutma sırasında yumuşaklığını kaybetmemesi ve deforme olmaması önem taşır. Bu eşyalarınızın deforme olmadan, yırtılmadan, zedelenmeden yıkanması ve kurutularak sizlere teslim edilmesi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
0552 700 75 55
0552 700 75 55
homeapartmentlicensefilm-playusercartphonechevron-downmenu-circlecross-circle