ATAKUM İMAJ HALI YIKAMA

Halı Yıkama

Eskiden ev hanımlarının bin bir zahmetle yaptığı halı yıkama işini artık firmamız en iyi şekilde yapmakta ve halılarınızı evde yıkanmıştan daha temiz teslim etmektedir. Evde yıkanan halılar hem yıkayan kişiyi fazlasıyla yorar hem de fırça ile yıkandığından yeteri kadar temiz olmaz. Firmamızda kullanılan teknolojik makineler ve özel temizleme solüsyonları sayesinde halılarınız yeni alınmış gibi temiz olur.

Deforme Etmeden Halı Yıkama

Halı yıkamanın en önemli noktası halılara zarar vermemektir. Zarar gören halı tekrar kullanılamaz. Siz değerli müşterilerimizin emaneti olan halılarınızı en temiz ve dikkatli bir şekilde yıkıyoruz. İster makine halısı olsun isterse el dokuma halılar olsun her halıyı yıkayan profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Özellikle el dokuma halılarda yaşanan renklerin solması problemine firmamız ayrı bir özen göstermektedir.
0552 700 75 55
HEMEN ARAYIN 

Halıları Tüm Mikroorganizmalardan Arındırma

Halı temizliği küçük çocuklu ailelerde ayrı bir önem taşımaktadır. Her daim halı üzerinde oynayan ve yatan küçük bir aile bireyinin sağlığı her şeyden önemlidir. Evde yıkanan halılarda sıklıkla yaşanılan koku problemi mikroorganizmaların yeteri kadar temizlenememesinden kaynaklanmaktadır. Firmamız tarafından yıkanan halılarda her hangi bir koku ve mikroorganizma kalıntısı kalmaz. Gönül rahatlığı ile çocuklarınızı halıların üzerinde oynatabilirsiniz.

Lekesiz ve Zamanında Teslimat

Ev hanımlarının korkulu rüyalarından biri olan halı lekeleri son teknoloji makinelerimiz ve özel yıkama solüsyonlarımız sayesinde çıkmaktadır. Halı istediği kadar açık renk, leke istediği kadar zorlu olsun. Firmamız her türlü lekeyi halıya zarar vermeden, renk solması yapmadan çıkarmaktadır. Lekesiz bir halı ve zamanında teslimat hizmeti için firmamız gece gündüz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Uygun Fiyat Politikası
Halı yıkama konusunda sektörün lideri olan ve birçok firmaya örnek olan firmamız uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Makine halısı ya da el dokuma halıları uygun fiyatlarda yıkanır. Temiz ve güzel kokulu halılar müşterilerimizin ödediği ücretin karşılığı niteliğindedir. Her daim halılarınızın temiz olması ve evinizin misler gibi kokması için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Cep dostu firmamız sizler için hizmet vermektedir.
0552 700 75 55
0552 700 75 55
homeapartmentlicensefilm-playusercartphonechevron-downmenu-circlecross-circle