ATAKUM İMAJ HALI YIKAMA

Ev Temizliği

İşten yorgun bir şekilde dönen insanlar evde dinlenmek istiyor. Ancak kirli bir ev buna müsaade etmiyor. Evini temizlemek isteyenler genellikle hafta sonunu tercih ediyor. Çünkü çalışan kişiler, hafta sonu müsait oluyor. Ev temizliği için uzun bir süre ayırmak gerekiyor. Hafta içi temizlik için gerekli süre bulunamıyor.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Temizliğe başlamadan önce birtakım hazırlıklar yapmamız gerekiyor. Temizlik malzemelerinin daha önceden alınması zaman kazandırıyor. Temizlik için kullanılacak olan kimyasal ürünlerin son kullanma tarihinin kontrol edilmesi gerekiyor. Kontrol edilmezse problemler ortaya çıkabiliyor.

Temizliği her zaman yukarıdan aşağı doğru yapmak gerekiyor. Böylelikle odanın içerisinde toz kalkması engellenebiliyor. Temizliğe tül ve perdelerden başlamak çok daha sağlıklı oluyor.

Çamaşır suyu gibi sağlığı tehdit eden ürünlerin kullanıldığı odalarda çok beklememek gerekiyor. Bu odalarda çok bekleyen kişilerde baş dönmesi, mide bulantısı görülebiliyor.
0552 700 75 55
HEMEN ARAYIN 

Ev Temizliği Firmaları

Bazı kişiler zaman bulamadığı için temizlik yapamıyor. Uzun süre temizlik yapılmaması insan sağlığını tehlikeye atabiliyor. Ancak ev temizliğini meslek olarak yapan kişiler bulunuyor. Bu kişilere firmalar aracılığıyla ulaşılıyor. Çoğu çalışan bayan bu firmaları tercih ediyor.
Ev temizliği işiyle uğraşan firmalar gün geçtikçe artıyor. Büyük il ve ilçelerde çoğunlukla bu firmalardan bulunuyor. İlçelerde ise bu hizmeti kişiler veriyor. Bazı ev temizlik firmaları şöyle:

• Günce profesyonel temizlik
• Ravza temizlik işleri
• Eymen temizlik
• Temizlik bizim işimiz

İnternet siteleri yanıltıcı olabiliyor. Başarılı bir temizlik için kişilerle bire bir görüşmek gerekiyor.

Ev Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev temizliğinin birçok püf noktası bulunuyor. Bu püf noktaları bilen ve uygulayan kişiler çok daha başarılı sonuçlar elde ediyor. Ancak dikkatsiz ve bilinçsiz bir şekilde yapılan temizliklerde birçok sorun ortaya çıkabiliyor.

Uzmanlar, temizlik esnasında elleri ve kolları kapatması için lastik eldiven kullanmayı öneriyor. Eldiven takmayan kişilerin cildi zarar görebiliyor. Çok fazla sıcak suyla temas etmemek gerekiyor.
Temizlikte kullanılan kimyasal ürünlere çocukların temas etmemesi gerekiyor. Temas etmesi durumuna en yakın hastaneye gidilmesi ve doktorun bilgilendirilmesi gerekiyor. Daha fazla bilgi için arama motorları kullanılabiliyor.
0552 700 75 55
0552 700 75 55
homeapartmentlicensefilm-playusercartphonechevron-downmenu-circlecross-circle